Konkurs Wiosenny „wlazł kotek…”

Wszystkich kociarzy zapraszam na konkurs fotograficzny „wlazł kotek…” :)

kotki w pączkach_malabo1

 

Na konkurs przysyłajcie zdjęcia Waszych kotów, które weszły na (albo w) najdziwniejsze miejsca. Ocenie nie będzie podlegał artyzm i doskonałość techniczna fotografii tylko pomysłowość Waszych sierściuszków :).
Do wygrania poduszka pączek i etui do kluczy :).

 

Aby zapobiec pomówieniom, że nagrody otrzymują tylko znajomi (co mnie ostatnio spotkało), ale także by wykluczyć element losowości (czego zabrania ustawa o grach hazardowych) postanowiłam zrobić konkurs dwuetapowy.
doughnut_nm1
klucznik_kot3

 

Zasady konkursu:

1. Konkurs składa się z dwóch etapów.

2. W etapie I uczestnicy konkursu przesyłają zdjęcia (jeden uczestnik może wysłać 2 zdjęcia) na adres email [email protected] z klauzulą „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów konkursowych oraz na publikację zdjęcia, do którego posiadam pełne prawa autorskie, na portalu społecznościowym Facebook. W przypadku wygranej wyrażam również zgodę na publikację mojego zdjęcia na stronie NaMiotle.pl„.

3. Zdjęcia należy przesyłać od dnia 8 kwietnia 2015 – 16 kwietnia 2015.

4. 17 kwietnia 2015 umieszczę wszystkie zdjęcia we wspólnym albumie na FB (fanpage NaMiotle) . Link do albumu, gdzie będzie można głosować na wybrane zdjęcia,  podam w dniu 17 kwietnia 2015r.

5. Od 17 kwietnia do 20 kwietnia będzie można głosować na FB na najfajniejsze zdjęcia. Można głosować na więcej niż jedno zdjęcie. Z trzech zdjęć, które otrzymają największą ilość polubień, wybiorę najlepsze, które zostanie nagrodzone poduszką pączkiem (I nagroda), a dwa pozostałe zostaną nagrodzone etui do kluczy (II i III nagroda) :).

6. Wyniki konkursu podam 22 kwietnia 2015r. :)

 

Zdjęcia kotków w pączkach zamieszczam dzięki uprzejmości Hodowli Kotów Rosyjskich Niebieskich Malabo.pl. Koty nie są dołączane do nagrody :)

Leave reply

*

Obrazek w treści komentarza (opcjonalnie)

Back to Top