- Na Miotle - https://namiotle.pl -

Kliknij, żeby wydrukować przepis


Konkurs piernikowy (edycja IV)

Posted By Ania On 16 października 2013 @ 11:33 In pierniki | Comments Disabled

Jak wszystkim wiadomo Polska to dziwny kraj, w którym rozdawajki noszą znamiona hazardu. Dlatego też, by zgodnie z literą prawa postępować, zapraszam na KONKURS  PIERNIKOWY.

Ponieważ przystępując do konkursu trzeba się czymś wykazać, więc tym razem nie obejdzie się bez małego wysiłku. Co trzeba zrobić żeby wygrać?  Ułożyć rymowany dwuwiersz o pierniku :).  Np. „Piernik jest na wszystko dobry, zwalczy nawet jad od kobry” albo „Kto pierników nie chce zjadać, nie powinien ze mną gadać :).

rozdawajka4

Zasady udziału w KONKURSIE:

1. Pozostawienie komentarza pod tym wpisem z wymyślonym dwuwierszem oraz adresem bloga, adresem e-mail lub innymi danymi umożliwiającymi identyfikację autora.

2. Wklejenie poniższego banera na swojego bloga (lub stronę) w pasku bocznym wraz z linkiem zwrotnym do tego posta (kto nie ma bloga, a ma konto na Facebooku może podlinkować ten wpis do swojego Facebooka ale w konkursie biorą udział wyłącznie dwuwiersze zamieszczone w komentarzach na blogu).


Kod banerka do wklejenia na Waszych blogach:

3. KONKURS trwa do 30 listopada 2013r.  Zgłoszenia nadesłane po 30 listopada 2013, godz. 23.59 nie będą podlegały ocenie jury.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 06 grudnia 2013r.

NAGRODY:

1. Nagrodą główną będzie świąteczna poducha z kotami w mikołajowych czapkach sponsorowana przez naszą Pracownię Rękodzieła KULKOWO oraz paczuszki z pierniczkami i ciasteczkami świątecznymi.

poduszka

2. Laureaci II i III miejsca otrzymają paczuszki z pierniczkami i ciasteczkami.

Zwycięzców konkursu wyłoni zacne jury, w którego skład wchodzi KULKOWO Team oraz ja-Anna :).

Mam nadzieję, że wymóg wymyślenia dwuwiersza Was nie odstraszy i tak samo licznie, jak w poprzednich latach, weźmiecie udział w zabawie :).


Kliknij, żeby wydrukować przepis

Copyright © 2013 Na Miotle. All rights reserved.