Pokrowiec na mikser planetarny Kitchen Aid

Dzisiaj uszyłam pokrowiec na mikser Kitchen Aid.  Długo się zabierałam za jego uszycie i w końcu jest! Pokrowiec jest lekko usztywniony co pozwala mu zachować kształt i nie zwisać smętnie z miksera. Uszyty jest z wzorzystej, grubszej bawełny. Środek wypełniony jest ociepliną. Wewnątrz znajduje się warstwa surówki bawełnianej w kremowym kolorze. Wszystkie warstwy są przepikowane i to sprawia, że pokrowiec trzyma kształt. Kieszonka, znajdująca się na bocznej części pokrowca, zmieści drewnianą łyżkę lub szpatułkę i mieszadło – wiosło (lub karteczki z przepisami jak na zdjęciu poniżej). Pokrowiec uszyty jest tak, że szwy na wewnętrznej części są niewidoczne. Całość wykończona jest bawełnianą, brązową lamówką.

pokrowiecKA_nm6

pokrowiecKA_nm5

pokrowiecKA_nm7

pokrowiecKA_nm2

pokrowiecKA_nm4

pokrowiecKA_nm3

8 komentarzy

 1. Joanna Macias
  22 lutego 2014 o 13:31

  Ech… komentarz jest zbędny, jak zwykle jestem pod wielkim wrażeniem… :)

 2. ursa
  23 lutego 2014 o 20:37

  Pomysł super. Zawsze jest problem, jak chronić takie “maszyny” w kuchni przed kurzem, zwłaszcza gdy mamy je na wierzchu cały czas. To taka fajna kołderka na noc i na dzień bez pracy robota. A wykonanie/uszycie iście profesjonalne. No cóż mogę tylko popatrzeć, podziwiać, powzdychać…. i swój nakryć znów ścieraczką ………… :-)

 3. Ania
  26 lutego 2014 o 08:54

  Zdania są podzielone, bo niektórzy twierdzą, że KA nie należy przykrywać :D

 4. ursa
  1 marca 2014 o 19:29

  Etam, to chyba tylko ci co go codziennie używają. Ja mam taką kuchnię, gdzie 3/4 roku okno i drzwi od patio są cały czas otwarte, i jak wieje nawet lekki wietrzyk to zawsze przynosi pył/odrobiny piasku/ulicznego kurzu. Te wszelkie paprochy są cały czas w powietrzu. Mieszkam na zboczu pod Górą Stołową w Kapsztadzie, więc co wiatr weźmie po drodze chcący niechcący mam w kuchni. Gdybym go nie nakrywała to bez przerwy bym musiała “odkurzać”.
  pzd, Ursa.

 5. Wiola
  27 lipca 2015 o 15:47

  Witam. Właśnie zakupiłam kitchenaid 7580 biała perła :) chciałabym go rownież ochronić przed kurzem. Czy byłaby możliwość, by Pani dla mnie uszyła taki pokrowiec? Pokryje wszelkie koszty materiału, pracy, przesyłki itd. Bardzo prosze :)

  • Ania
   28 lipca 2015 o 05:09

   Oczywiście, nie ma problemu. Proszę napisać na adres sklep(małpa)kulkowo.pl to ustalimy szczegóły :).

 6. Marta
  9 września 2015 o 18:08

  Witam :) jaki był by koszt użycia takiego pokrowca?

  • Ania
   11 września 2015 o 19:32

   Cena pokrowca jest zależna od rodzaju wybranej tkaniny. Proszę o kontakt mailowy to ustalimy szczegóły :)

Leave reply

*

Back to Top