Jedzenie do domu

Ostatnio miałam okazję skorzystać z oferty portalu pyszne.pl. Idea portalu bardzo fajna, bo pyszne.pl gromadzi wiele restauracji. Wpisując miasto zamieszkania i nazwę ulicy można skorzystać z oferty okolicznych restauracji i barów. Istotne jest również to, że można dokonać płatności online, a zważając na to, że nigdy nie mam gotówki w portfelu to dla mnie idealne rozwiązanie.

pizza1_nm1

pizza1_nm2

pizza2_nm1

pizza3_nm1

warzywa frytki_nm2

Wybrałam restaurację Malinowa. Zamówiłam 3 pizze: carbonara, formaggi i calzone oraz frytki i grilowane warzywa. O czasie dostawy zostałam poinformowana mailowo: godzina i 20 minut. Jednak zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona ponieważ dania zostały dostarczone po upływie 40 minut. Pizze były gorące, warzywa i frytki również. Frytki nieco “wymęczone”, ale taki urok frytek dostarczanych w zamkniętym pojemniku.  Dostarczone jedzenie było bardzo smaczne, jedynie porcja warzyw i frytek mogła być trochę większa :).

Korzystanie z portalu pyszne.pl jest bardzo intuicyjne, na duży plus zasługuje możliwość płatności online, fajne jest również to, że w statystykach użytkownika zapisują się zamówienia i można wracać do ulubionych dań.

Leave reply

*

Back to Top